۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:37 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۸ بيست و هشتم بهمن :تاریخ انتشار 1107 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 194598 :بازدید
پرداخت اینترنتی اقساط از طریق بانك صادرات
سیبنا: مشتریان کلیه بانکها می توانند اقساط تسهیلات دریافتی خود را از طریق سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات پرداخت نمایند.سیبنا: مشتریان کلیه بانکها می توانند اقساط تسهیلات دریافتی خود را از طریق سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات پرداخت نمایند.
 
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران ، به مناسبت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در راستای همسویی با بانکداری بین المللی ونیز جلب رضایت مشتریان ،‌ این بانک بعنوان اولین بانک کشور امکان پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات را برای کلیه مشتریان سیستم بانکی فراهم کرد.
این گزارش حاکی است ،گیرندگان تسهیلات از سیستم بانکی کشور در صورتیکه عضو بانکداری اینترنتی بانک صادرات باشند می توانند با ورود به سایت این بانک به نشانی (ww.bsi.ir) و انتخاب بخش بانکداری اینترنتی و درج مشخصات ، نسبت به پرداخت اقساط تسهیلات خود بدون محدودیت زمانی و مکانی اقدام نمایند.
گفتنی است متقاضیان برای پرداخت اقساط تسهیلات ، می بایست شماره شناسه حساب بانکی خود (شبا) را از شعبه دریافت کننده تسهیلات و یا از وب سایت اینترنتی آن بانک دریافت و سپس نسبت به پرداخت اقساط تسهیلات اقدام نمایند.
لازم بذکر است ارایه این خدمت نوین که بعنوان گامی بلند در راستای استقرار نظام بانکداری الکترونیک در کشور بحساب می آید ،‌علاوه بر جلب رضایت مشتریان ،‌تاثیر بسزایی در صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان گرامی ،‌ خلوت ساز شعب ،‌کاهش ترافیک و ترددهای زاید بین شهری و جلوگیری از آلودگی هوا خواهد داشت.

حبیب الله نورزهی

سلام خسته نباشیدسال نوع خوبی داشته باشید درمنزل برای پرداخت قسط مشکل دارم لطف کنید راهنمایی کنید تشکر

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: