۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:40 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۸ اول اسفند :تاریخ انتشار 1155 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 157157 :بازدید
پرداخت اینترنتی اقساط بانک ملی
سیبنا: کاربران سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی(سبا) می تواننداقساط تسهیلات خود را در تمامی بانک ها به صورت متمرکز و به شیوه اینترنتی پرداخت کنند.
سیبنا: کاربران سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی(سبا) از این پس قادر خواهند بود، اقساط تسهیلات خود را در تمامی بانک ها به صورت متمرکز و به شیوه اینترنتی پرداخت کنند.

به گزارش شبکه خبری اقتصاد ایران سقف پرداخت اقساط در هر مرحله از یک حساب مبلغ 10 میلیون ریال و در یک روز مبلغ 50 میلیون ریال می باشد، در عین حال سقف مجموع برداشت روزانه از هر حساب اعم از انتقال وجه یا پرداخت اقساط مبلغ 150 میلیون ریال است.

این سرویس در حال حاضر از ساعت 7 تا 13 روزهای شنبه تا پنج شنبه و بر اساس سامانه پایاپای الکترونیکی ( ACH ) به کاربران سبا ارائه خدمت می کند.

بر این اساس، کاربران سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی (سبا) پس از ورود به این سامانه با انتخاب زیر منوی پرداخت اقساط از منوی تسهیلات لازم است فرم مربوطه را تکمیل نمایند.

گفتنی است برای استفاده از این سرویس ثبت شماره حساب تسهیلاتی مقصد به صورت شبا (شناسه حساب بانکی ایران) در فرم مذکور ضروری است که برای دریافت این شناسه می توان از سایت بانک ملی به آدرس www.bmi.ir اقدام کرد.تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: