۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:46 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۹ بيست و چهارم مهر :تاریخ انتشار 4823 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 60391 :بازدید
درمان بیش از یک هزار بیمار لاعلاج با خام گیاه خواری
سیبنا: رییس انجمن تغذیه طبیعی ایران اعلام کرد: بیش از یک هزار بیمار لاعلاج از طریق روش «خام گیاه خواری» در ایران درمان شدند.
سیبنا: رییس انجمن تغذیه طبیعی ایران اعلام کرد: بیش از یک هزار بیمار لاعلاج از طریق روش «خام گیاه خواری» در ایران درمان شدند.

مریم حسینی که همزمان با روز جهانی غذای سالم در اولین همایش «خام گیاه خواری» سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: انجمن تغذیه طبیعی ایران از آغاز فعالیت خود از سه سال قبل، چهار هزار بیمار را تحت پوشش خود قرار داده است که از این میان بر اساس آمار رسمی موجود بیش از یک نفر که به بیماری های لاعلاج اعم از سرطان و ام اس مبتلا شده بودند، توانستند به درمان مطلوب دست پیدا کنند.

او در ادامه با تاکید بر این که اعمال حرارت بالای 55 درجه برای پخت غذاها، انواع ویتامین های آنها را از بین می برد، عنوان کرد: با توجه به این اصل، خام گیاه خواری را می توان یکی از بهترین روش های تغذیه نوین در ایران دانست.

رییس انجمن تغذیه طبیعی ایران همچنین یا یادآوری این که انسان ها سالانه 60 میلیارد موجود زنده را برای تغذیه خود قربانی می کنند، اظهار کرد: راه اندازی یک مرکز خیریه برای درمان بیماران لاعلاج از مهترین اهدافی است که انجمن تغریه طبیعی ایران دنبال می کند. او در ادامه از مسوولان درخواست کرد که نسبت به گسترش روش تغذیه طبیعی در ایران اهتمام ورزند.

در ادامه این همایش، دکتر بسکی، متخصص تغذیه و مدیرعامل کلینیک پزشکی تخصصی خام گیاه خواری عنوان کرد: پخته خوری غذاها یکی از عوامل ایجاد سرطان در انسان هاست و از این رو، خام گیاه خواری یکی از بهترین روش هایی است که برای درمان انواع بیماری ها در کشور توصیه می شود.

همچنین دکتر ذبیح ا.. سعیدی با تاکید بر پایه علمی و آکادمیک روش خام گیاه خواری یا تغذیه طبیعی، تاکید کرد که در این روش تمام ویتامین های لازم برای بدن تامین می شود و بدن هیچ کمبودی به لحاظ ویتامین ها و املاح نخواهد داشت.

گفتنی است در این همایش 300 نفره، چند تن از افرادی که در سراسر کشور توانسته اند با کمک روش تغذیه طبیعی به درمان بیماری لاعلاج خود دست پیدا کنند، حضور پیدا کرده و ب معرفی خود، به ترویج این روش اقدام کردند.کلیدها , گياه خواري
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: