۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:38 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۸ نوزدهم دي :تاریخ انتشار 521 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 29344 :بازدید
عرضه محصولات ایران خودرو در شیراز
ایران خودرو در هشتمین نمایشگاه خودروی شیراز با 18 مدل خودرو سواری و تجاری شركت می كند.


سیبنا: گروه صنعتی ایران خودرو برای ارائه تصویری روشن از دستاوردهای خود در زمینه های مختلف در هشتمین نمایشگاه خودروی شیراز با 18 مدل خودرو سواری و تجاری شركت می كند.

به گزارش شبکه خبری اقتصاد ایران این سومین باری است كه ایران خودرو در این نمایشگاه شركت می كند و این در حالی است كه در این دوره از نمایشگاه خودروهایی مانند پژو 407، تندر90 اسپرت كیت، سمند اس ای، 206 اس دی وی 8(limited)، پارس سال و سفارشی، 405 اس ال ایكس، روآ سال، اتوبوس مگاترانس، كشنده اكسور و ... در معرض دید عموم قرار می دهد.
همچنین، سوزوكی اتومات كلاس 3، سمند ای ال، 206 فول آپشن، ون اسپرینتر، مینی بوس كروس، كامیونت مایتی از دیگر محصولات قابل عرضه گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه شیراز است.
این گروه صنعتی، برای اینكه بتواند نمای روشن تری از اهداف و برنامه های خود را ارایه دهد با شماری از شركت های اقماری خود از جمله شركت های ایساكو، ایران خودرودیزل، ساپكو، آپكو و تعدادی از قطعه سازان و نمایندگی های فروش استانی در نمایشگاه شیراز حضور فعالی دارد.
براساس این گزارش، غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در فضایی به مساحت سه هزار مترمربع در سالن ملاصدرا استقرار یافته و بخش های مختلفی از شركت ایران خودرو كه به نوعی در ارتباط با مشتریان هستند نیز در این غرفه فعالیت های خود را عرضه می كنند.
همچنین چند نمایندگی استانی برای فروش محصولات ایران خودرو نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا در چارچوب برنامه های سازمان فروش این شركت مبادرت به فروش خودرو با استفاده از روش های متنوع كنند.
در این نمایشگاه قرار است نمایندگی فروش قطعات خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپكو) در شهر شیراز افتتاح شود، این نمایندگی به مانند 11 نمایندگی دیگر شرکت آپکو خدمات مربوط به فروش و خدمات پس از فروش تمام قطعات سفارشی آپکو را که مورد تایید ایران خودرو نیز هست، ارائه می کند.
هشتمین نمایشگاه خودرو شیراز 22 دی ماه سال جاری افتتاح می شود و این نمایشگاه به مدت چهار روز دایر است.

کلیدها , ایران خودرو
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: