۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:43 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۹ بيست و چهارم اسفند :تاریخ انتشار 6798 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 78681 :بازدید
آغاز ارایه خدمات رایگان امداد خودرو البرز
سیبنا: توزیع 9 میلیون کارت اشتراک امداد خودرو به صورت رایگان در کشور آغاز شد.


سیبنا:
توزیع 9 میلیون کارت اشتراک امداد خودرو به صورت رایگان در کشور آغاز شد.

به گزارش موج، مهدی حسینی مدیرعامل شركت امداد خودرو سراسری البرز با بیان این مطلب اظهار داشت: از ابتدای دهه مبارك فجر، توزیع 9 میلیون كارت اشتراك امداد خودرو درقالب طرح همت امداد به صورت رایگان در كشور آغاز شده است.

وی افزود: این كارتها پیش از این در ازای دریافت مبلغ 250 هزار ریال برای متقاضیان صادر می شد و دارندگان آنها می توانند از تخفیف های ویژه اجرت تعمیر خودرو خود در تعمیرگاههای طرف قرار داد این شركت نیز برخوردار شوند.

حسینی گفت: علاوه بر این، مشتركان می توانند هزینه تعمیرات كلی خودرو خود اعم از موتور و بدنه (صافكاری و نقاشی) را در این تعمیرگاهها به صورت اقساطی پرداخت كنند.

وی با اشاره به اینکه میزان این تخفیف برای كاركنان ادارات و نهادهای دولتی و خانواده های معظم شهدا 30 درصد و سایر مشاغل 20 درصد تعرفه روز است، تصریح کرد: صدور بیمه نامه شخص ثالث به صورت اقساطی و بدون كارمزد از دیگر فواید این كارتها می باشد و متقاضیان می توانند با تكمیل فرم اشتراك و پرداخت تنها 10هزار ریال بابت هزینه های اداری و اقلام مصرفی مشترك این طرح شوند.

حسینی ادامه داد: دارندگان كارت امداد خودرو به صورت شبانه روزی در سراسر كشور از مزایای این طرح بهره مند خواهند شد.

به گفته وی در صورت بروز نقص فنی خودرو مشتركان این طرح می توانند با تلفن 0216421 تماس حاصل كرده و در اسرع وقت از خدمات این شركت استفاده كنند.

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: