۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:42 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۰ بيست و هفتم ارديبهشت :تاریخ انتشار 7581 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 7586 :بازدید
پیکاپ جدید پارس خودرو به بازار می آید
سیبنا: شرکت پارس خودرو تولید و عرضه پیکاپ جدید با امکانات ایمنی، فنی و رفاهی بسیار مناسب و همراه با تکنولوژی های برتر دنیا را آغاز کرده است.


سیبنا:
 شرکت پارس خودرو تولید و عرضه پیکاپ جدید با امکانات ایمنی، فنی و رفاهی بسیار مناسب و همراه با تکنولوژی های برتر دنیا را آغاز کرده است. 

داریوش سهرابی مدیر بازاریابی شرکت پارس خودرو، با اعلام این خبر گفت: این شرکت با استفاده از دانش و تخصص جوانان این مرز و بوم توانست نیسان پیکاپ را که سالها به عنوان با کیفیت ترین خودرو وانت کشور شناخته می شد، با طراحی، امکانات و کیفیت بسیار بالاتر تولید و روانه بازار مصرف کند.

وی ادامه داد: پیکاپ جدید علاوه بر استفاده از نام و برند شرکت نیسان ژاپن، دارای امکانات ایمنی و رفاهی بسیار مناسبی از جمله دو کیسه هوا برای راننده و سرنشین، ترمز ضد قفل(ABS) و تغییر در ظاهر خودرو (Face Lift)است که این خودرو را نسبت به دیگر رقبای خود در بازار که عموما از برندهای ضعیف بوده و یا از قطعات بی کیفیت در تولید آن استفاده می شود، متمایز می کند.

سهرابی اظهار داشت: استقبال مردم، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی از نیسان پیکاپ به حدی بود که شرکت پارس خودرو بار دیگر تصمیم به تولید با کیفیت ترین خودرو وانت کشور گرفت و پس از عرضه این خودرو در بازار، تعداد بسیار زیادی از آن به صورت فروش فوری و یا پیش فروش در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

مدیر بازاریابی شرکت پارس خودرو، در پایان خاطرنشان کرد: نتایج نظرسنجی های بعمل آمده از خریداران این خودرو نشان می دهد که درصد بسیار بالایی از خریداران از عملکرد، ایمنی، توانایی موتور و قطعات نیرو محرکه، استحکام بدنه و وسایل برقی آن رضایت کامل دارند و با توجه به این مهم، شرکت پارس خودرو آمادگی تولید و عرضه این خودرو با کیفیت را به خریداران به صورت فردی و گروهی اعلام می کند.

کلیدها , پارس خودرو
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: