۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:41 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۸ دهم بهمن :تاریخ انتشار 848 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 17120 :بازدید
فنر سازی زر گلپایگان استاندارد جدید گرفت
شركت فنرسازی زر گلپایگان موفق شد، استاندارد سیستم مدیریت كیفیت صنعت خودرو (ISO/TS16949:2009 ) را از شركت توفنورد(TUF NURD) دریافت كند.سیبنا: شركت فنرسازی زر گلپایگان با حمایت های مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در راستای نیل به اهداف كیفی صنعت خودرو موفق شد، استاندارد سیستم مدیریت كیفیت صنعت خودرو (ISO/TS16949:2009 ) را از شركت توفنورد(TUF NURD) دریافت كند.

به گزارش شبكه خبری اقتصاد ایران گروه خودروسازی سایپا با هدف رشد، توسعه و آبادانی، ایجاد اشتغال مولد و احداث طرح های بزرگ صنعتی، سرمایه گذاری در مناطق محروم را برنامه ریزی كرده است.
كارخانه فنرسازی زر گلپایگان در كمتر از 10 ماه احداث، راه اندازی و به مرحله بهره برداری رسیده است كه از این حیث ركورد دار سریع ترین پروژه صنعتی كشور می باشد.
گروه خودروسازی سایپا تاكنون با سرمایه گذاری كلان در مناطق محروم ضمن كمك به آبادانی و ایجاد اشتغال مولد در این مناطق، بخش خصوصی را نیز تشویق به سرمایه گذاری در مناطق كمتر توسعه یافته كرده است.
شركت سایپا چنین سرمایه گذاری ها را جزء مسئولیت های اجتماعی خود می داند، و با توجه به اهمیت دادن و تمركز زدایی برای آبادانی مناطق مختلف كشور و همچنین به منظور توسعه بیش از پیش این مناطق سود حاصل از فعالیت تولیدی كارخانه های خود در مناطق محروم را در همان مناطق سرمایه گذاری خواهد كرد.
تصاویر مرتبط

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: