۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:44 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۸ چهاردهم بهمن :تاریخ انتشار 927 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 90457 :بازدید
دریافت سهام عدالت با پیامک
سیبنا: مدیر عامل شركت تعاونی سهامی عدالت استان تهران گفت: بازنشستگان می‌توانند با ارسال اطلاعات خود از طریق پیام كوتاه، حواله سهام عدالت خود را از طریق پست تحویل بگیرند.سیبنا: مدیر عامل شركت تعاونی سهامی عدالت استان تهران گفت: بازنشستگان می‌توانند با ارسال اطلاعات خود از طریق پیام كوتاه، حواله سهام عدالت خود را از طریق پست تحویل بگیرند.

به گزارش فارس علی حسینی مدیر عامل شركت تعاونی سهامی عدالت استان تهران در جمعه خبرنگاران اظهار داشت: در راستای سیاست پرداخت سود سهام عدالت عملكرد سال مالی 86 به آن دسته از سهامدارانی كه مشمول دریافت آن می‌شوند پرداخت خواهد شد.
حسینی تصریح كرد: بر اساس سیاست اتخاذ شده از سوی سازمان خصوصی سازی دراین مرحله، مقرر شد كه آن دسته از بازنشستگان در دستگاه‌های اجرائی، صندوق‌های بازنشستگی كشوری و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی كه در سال 1387 در شركت‌های تعاونی سهام عدالت ثبت نام نموده سود خود را دریافت كنند.
وی افزود: افرادی كه از سوی دبیرخانه مركزی سهامی عدالت ثبت نام آنها مورد تأیید قرار گرفته، از طریق توزیع حواله‌های مخصوص دریافت سود توسط شركت‌های تعاونی، سود خود را با مراجعه به شعب منتخب بانك‌های كشاوری و سپه دریافت نمایند.
مدیر عامل شركت تعاونی سهامی عدالت استان تهران با بیان اینكه تهران با دارا بودن بیش از 500 هزار نفر مشمول در این مرحله با كثرت سهامدار مواجه است، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص سنی سهامداران این مرحله كه دارای كهولت سن بوده و رعایت زمان‌بندی توسط یك سوم افراد صورت نمی‌گیرد، لذا ارائه حواله به مشولان در شركت‌های سهامی عدالت امكان پذیر نیست.
وی ادامه داد: طی جلسات انجام شده با دبیرخانه استانی مقرر شده كه توزیع حواله‌ها در شهر تهران و شهرستان‌های كرج و ری از طریق سیستم پست صورت گرفته و نیاز به مراجعه حضوری سهامداران یاد شده نیست.
حسینی با بیان اینكه آدرس‌ سهامداران كه در اختیار این شركت است متعلق به سال‌های 1385 بوده و درصد زیادی از آنها تغییر كرده است، گفت: با پی‌گیری‌های به عمل آمده و مساعدت‌ دبیرخانه استانی سهام عدالت شماره پیام كوتاهی برای شهرهای یاد شده از شركت مخابرات اخذ شده است.
وی ادامه داد: مشمولین دریافت سود در این مرحله، می‌توانند با ارسال كد ملی و نام و نام خانوادگی سرپرست خانوار، آدرس دقیق پستی به همراه شماره تلفن در شهر تهران به شماره پیام كوتاه 9963101، در شهرستان كرج به شماره پیام كوتاه 9963102 و در شهر ری به شماره پیام كوتاه 9963103 ارسال تا حواله‌های دریافت سود از طریق پست ارسال گردد و متن پیام باید به زبان فارسی باشد.
مدیر عامل شركت تعاونی سهامی عدالت تهران با اشاره رعایت ترتیب اطلاعات درخواستی، گفت: خانواده‌ها تنها اطلاعات سرپرست خانودار را ارسال و از ارسال اطالعات سایر افراد خانواده خود‌داری كنند.
وی با بیان اینكه افراد از مراجعه حضوری به شركت‌های تعاونی خودداری نمایند، خاطرنشان ‌كرد: حواله افراد از طریق شركت پست جمهوری اسلامی به آدرس ذكر شده كه افراد بر روی پاكت‌ها درج كرده یا از طریق پیام كوتاه ارسال نموده‌اند ارسال خواهد شد.
حسینی خاطر نشان كرد: افراد پس از دریافت حواله‌ها می‌توانند با مراجعه تدریجی به شعب منتخب بانك‌های كشاورزی و سپه نسبت به دریافت سود خود اقدام نمایند و در صورت عدم دریافت حواله‌ها تا پایان سال، به مناطق پستی محل سكونت خود مراجعه نمایند.
حسینی اظهار داشت: بازنشستگان و مستمری‌ بگیرانی كه در سال 1388 در شركت‌های تعاونی سهام عدالت ثبت‌نام نموده‌اند، سهامداران سایر مراحل شامل خانواده‌های تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی، كاركنان محترم دولت، شاغلین دستگاه‌‌ها، خانواده‌های شهدا و جانبازان و سهامداران سایر مراحل از ارسال اطلاعات مشمول دریافت سود در این مرحله نبوده و از ارسال اطلاعات خودداری كنند.

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: