۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 4:40 صبح | 10/17/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۰ پنجم شهريور :تاریخ انتشار 9386 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 54860 :بازدید
عکس و مشخصات گوشی آیفون 5
سیبنا: سایت خبری iPatchiPods اطلاعاتی در مورد گوشی هوشمند جدید اپل موسوم به آیفون 5 منتشر کرده که بر اساس آن گفته می‌شود این محصول نسبت به مدل کنونی خود شامل امکانات داخلی و آنتن جدید می‌شود.


سیبنا: سایت خبری iPatchiPods به تازگی اطلاعاتی را در مورد گوشی هوشمند جدید اپل موسوم به آیفون 5 منتشر کرده که بر اساس آن گفته می‌شود این محصول نسبت به مدل کنونی خود شامل امکانات داخلی و آنتن جدید می‌شود.

به گزارش الکترونیستا، این منبع خبری اعلام کرده است که برای آیفون 5 اپل آنتن جدید نظر گرفته شده است. این آنتن در قسمت پایین و سمت چپ گوشی وجود دارد که یک فریم استیل آن را احاطه کرده است.

در اخبار موجود همچنین آمده است که شرکت OmniVision که به عنوان تولیدکننده اصلی دوربین‌های آیفون، iPad و iPod touch محسوب می‌شود، اپل را در جریان تولید گوشی هوشمند آیفون 5 با مشکل مواجه کرده است.

پس از آنکه این شرکت نتوانست به اندازه کافی برای شرکت اپل نمایشگر مناسب آیفون 5 را تولید کند، گفته می‌شود که تولید این محصول 10 درصد کاهش یافته است.

دو شرکت OmniVision و سونی به صورت همزمان لنز دوربین دیجیتالی آیفون 5 را با کیفیت 8 مگاپیکسل تولید می‌کنند و هنوز نتوانسته‌اند به حد مورد نیاز اپل این دوربین‌ها را به مرحله تولید برسانند.

کلیدها , گوشی ایفون 5
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: