معرفی پیشرفته ترین ریش تراش فلیپس


سیبنا: شركت فیلیپس طی مراسمی، پیشرفته ترین محصول ریش تراش خود با نام SensoTouch 3D را معرفی كرد.


سیبنا: شركت فیلیپس طی مراسمی، پیشرفته ترین محصول ریش تراش خود با نام SensoTouch 3D را معرفی كرد.
 
این شركت، كه به عنوان پیشروی بازار در صنعت ساخت انواع ریش تراش ها مطرح است، با خلاقیت فوق العاده ای كه در طراحی این محصول به خرج داده، توانسته پاسخگوی نیازهای آقایان در اصلاح راحت صورت باشد.

در این مراسم "محمد چتیلا" ، مدیر بازاریابی فیلیپس در خاورمیانه و افریقا در قسمت فروش، گفت: "امشب ما هفتادودومین سال تاریخ ریش تراش فیلیپس را جشن می گیریم.در سال 1317 (1939 ) فیلیپس اولین ریش تراش خود را با نام Cigar وارد بازار كرد.اكنون پس از 72 سال می توانیم به دست آوردهای خود افتخار كنیم.” 

چتیلا سپس چنین ادامه داد: ."طی آمار ارائه شده توسط شركت GfKیكی از بزرگترین شركتهای تحقیقاتی در جهان، فیلیپس با ارائه بیش از 700 میلیون محصول اصلاح مو به بازار جهانی در ظرف این 70 سال و بیش از 100 میلیون نفر مصرف كننده در دنیا، توانسته از لحاظ محصولات اصلاح ریش و مو در جایگاه نخست قرار بگیرد كه این موفقیت حاصل اعتماد میلیون ها مشتری است. فیلیپس توانسته سهم خود را در بازارهای جهانی در سال 2010 به 15% بیش از سال 2009 برساند."

او همچنین گفت:" فیلیپس مفتخر است كه حاصل كار پر تلاش بیش از 500 نفر از طراحان، خلاقان، پژوهش گران و سازندگان فیلیپس را كه ریش تراش SensoTouch 3D است، تقدیم شما كنیم." عرضه SensoTouch 3D جایگاه فیلیپس را در بازار جهانی ریش تراش مسحتكم تر می كند چراكه استانداردهای جدیدی را برای این رده محصولات ارئه می دهد.

70 سال تجربه و مهارت و تلاش برای توسعه تكنولوژی باعث شده تا اینك با عرضه SensoTouch 3D، ، مصرف كننده احساس جدیدی را از اصلاح صورت تجربه كند. انتظار می رود این محصول سطح بالایی از كارایی و عملكرد را نسبت به استانداردهای جهانی داشته باشد.

SensoTouch 3D به نحوی طراحی شده كه در حین اصلاح صورت، پوست كمترین حساسیت را نشان می دهد. بر اساس تحقیقاتی كه توسط شركت فیلیپس از 195 مرد در آمریكا و آلمان به عمل آمد، 80% آنها بیان كردند كه با SensoTouch 3D نرم ترین اصلاح را داشته اند.

با توجه به طراحی جدید و تكنولوژی بكار رفته در این ریش تراش، سه ویژگی استثنایی در این محصول به چشم می آید كه اصلاح راحت را موجب شده است:

• قابلیت انعطاف در تمام زوایا: باعث حركت روان ریش تراش بر روی پستی بلندی های پوست می شود. از اینرو با كمترین فشار اصلاح انجام می شود ودر نتیجه پوست با كمترین تحریك و سوزش مواجه خواهد شد.

• تیغه های اضافه: سَر ریش تراش به شكلی خلاقانه طراحی شده، بطوری كه می توان بهترین اصلاح را با كمترین تحریكات و سوزش پوست داشت. تیغه ها از سه شكل خاص تشكیل شده كه باعث می شود همه موها تنها با یك حركت اصلاح شوند. شیارها برای موهای معمولی، شكاف ها برای موهای بلند و خوابیده، و سوراخ ها برای موهای كوتاه، تعبیه شده.

• در پوش مخصوص اصلاح زیر دوش: كه به آقایان این حق انتخاب را می دهد تا كسانی كه می خواهند از ژل استفاده كنند بتوانند در زیر آب اصلاح كنند و یا اگر خواستند به صورت معمولی و خشك اصلاح كنند. طراحی هوشمند و ماهرانه. SensoTouch 3D طوری است كه می توانید به راحتی آن را به دست بگیرید و كنترل زیادی را حین اصلاح كردن داشته باشید.
 
صفحه نمایش آن نشان می دهد كه تا چند دقیقه دیگر می توانید اصلاح را ادامه دهید و متوجه خواهید شد چه زمانی ریش تراش نیاز به شارژ یا شستشو دارد. به منظور شستشو، شارژ و روان ساختن تیغه ها، دستگاهی به همراه این محصول ارائه می شود تا عملكرد ریش تراش برای استفاده روزانه بهینه باشد.
در حال حاضر مدلهای زیر در بازار موجود هستند: RQ1150, RQ1160, RQ1160CC, RQ1180, RQ1250, RQ1250CC, RQ1260, RQ1260CC, RQ1280, RQ1280CCمنتشر شده در تاریخ ۱۳۸۹ شنبه ۱۴ اسفند
کدخبر:6682منبع:تاریخ انتشار:۱۳۸۹ چهاردهم اسفندلینک خبر: http://www.www.sibna.ir/Pages/News-6682.html